30

Kariéra

Společnost TEROM s.r.o. hledá vhodné kandidáty na pozice:

Technicko - obchodní referent

Náplň práce: Příprava podkladů a kalkulací pro nabídky zejména v oblasti produktové řady sklepní kóje a drátěné šatny, příprava smluv a souvisejících dokumentů, komunikace s klienty v rámci probíhajích zakázek, organizace zakázek, technická podpora prodeje. Administrativní podpora obchodního zástupce.

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání,

- znalost MS Office - Excel, Word,

- anglický jazyk výhodou,

- ochotu učit se nové věci,

- logické myšlení, dobré vystupování a vyjadřování, komunikativnost, preciznost, spolehlivost, a obchodní vystupování.

Nabízíme:

- pracovní dobu dle dohody,

- možnost částečného úvazku,

- 4 týdny dovolené s možností výběru náhradního volna za odpracované hodiny,

- příspěvky na obědy - stravování ve firmě,

- možnost sebevzdělávání v oblasti jazyků a jiných dovedností.

Nástup možný dle dohody, nejpozději 1.9.2021

Životopis a motivační dopis zasílejte na: personal@terom.cz

Montér sklepních kójí:

Náplň práce:  příprava a balení přípravků a materiálu potřebného k montáži, roznost jednotlivých dílců a následná montáž. Montáže většinou probíhají ve dvou skupinách.

Požadujeme: základní technické dovednosti, výhodou je ukončené vzdělní v technickém odvětví, spolehlivost, časová flexibilita, zdatnost.

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, příjemný kolektiv, možnost přesčasů, proplácení cestovních náhrad dle zákoníka v nejvyšší taxe.  Možnost profesního růstu na pozici vedoucího montáží.

Možnost nástupu na DPP či HPP dle dohody.

Mechanika strojů a zařízení pro (konvenční stroje)  pracovníka do našeho kolektivu s praxí nebo vyučením v oboru - jde o seřizování a práce na konvenčních tvářecích strojích.

Pracovník v zámečně - práce na automatických pilkách, práce na vrtačkách.

 Nabízíme:

- jednosměnný provoz od 6 - 14.30 hod.,

- příspěvky na obědy ve firmě,

- různorodou práci  na zajímavým projektech,

- možnosti přesčasů,

- možnost individuálního plánování dovolené,

- možnost zvyšování kvalifikace a prohlubování v oboru,

- motivační odměny dle dosažení kvality práce.

  Nástup dle dohody.

 Životopis zasílejte na: personal@terom.cz

Kontaktní osoba pro příjem pracovníků

Karolína Kvasničková DiS.

734 150 954

Napište nám