Koňské boxy

Koňské boxy

Mobilní boxy pro koně

Mobilní, turnajové boxy EURO splňují všechny předpisy a doporučení EU pro ustájení koní v exteriéru ale i v interiéru. Mohou být použity pro výstavy, soutěže ale i jako sanitární boxy. Kovová konstrukce a spojovací prvky jsou žárově zinkovány a výplně stěn tvoří vodovzdorná finská překližka síly 15 mm. Vnitřní rozměr jednoho boxu je 3 x 3m.

Čtyřbox EURO

Základní zastřešenou jednotku tvoří čtyři boxy , kterou lze o další jednotky nekonečně prodlužovat. Vstupní a výstupní stěny lze dovybavit štítovými plachtami a uzamykatelnými vraty. Zastřešení je z autoplachtoviny.

Uzavřený mobilní 4 box

Dvojbox EURO II

Dvojbox je zastřešen polykarbonátem s UV filtrem. Polykarbonátovou střechu lze vyztužit pro celoroční využití.

Mobilní 2 box

Vnitřní vybavení stájí

Návrh vnitřního vybavení stájí

Navrhneme vzhled a rozmístění vnitřních boxů podle možností daného prostoru a Vašeho přání, dále zajistíme projekci návrhu ve 3D.

Vnitřní boxy pro koně

Ve standardním provedení jsou konstrukce žárově zinkované a výdřeva je z modřínových fošen síly 40mm.

Vnitřní stáje

Sanitární boxy pro koně a porodny

Konstrukce jsou žárově zinkované, místo výdřevy jsou použity plastové desky.Sanitární boxy

Repliky historických boxů

Konstrukce a provedení jsou zpracovány dle konkrétních podmínek.

Stájové technologie nejen pro koně

Ve spolupráci se zoologickými zahradami a stavebními společnostmi realizujeme projekty vnitřního i venkovního ustájení pro různé chovy zvířat.

Součásti staveb

Stájová okna

Kovové prvky jsou žárově zinkovány, okno je vybaveno vyjímatelnou mříží a plexisklem. Standardní rozměr je 120 x 100 cm nebo atypický dle požadavku zákazníka.

Stájová okna

Stájové (padockové) dveře

Rozměry dveří mohou být individuální dle dohody se zákazníkem, dělí se v polovině výšky. Horní část je opatřená vyjímatelným plexisklem a mříží. Spodní část tvoří výplň z modřínové výdřevy o síle 28 mm. Veškeré kovové části jsou žárově zinkovány.Stájové paddockové dveře

Zároveň podle potřeby zákazníka vyrábíme i atypové rozměry pro osazení do nových i stávajících objektů. Dveře je také možné dodat v uzamykatelném provedení.

Stájová vrata

Realizace

Kontaktní osoba pro Koňské boxy

Ing. Pavla Holanová Ing. Pavla Holanová +420 722 157 806

Mapa realizací