O společnosti

O společnosti

Jsme rodinná firma, kterou 25. února 1991, pod názvem Antonín Mrkvička – TEROM, založil Ing. Antonín Mrkvička, strojní inženýr v oboru konstrukce obráběcích strojů. Po více než 20 letech samostatného podnikání se k otci přidaly obě děti a v roce 2013 se změnila právní forma z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným TEROM s.r.o.

Sídlíme v Chlumci nad Cidlinou, kde máme výrobní provozovnu s plochou 7000 m2 pro výrobu a skladování.

Výrobní program firmy je rozdělen na dodávky vlastních výrobků a subdodávky.

Vlastní výrobky tvoří dodávky stájové technologie pro ustájení a chov koní, drátěné a plechové sklepní kóje, stavebnicové školní šatny, školní lavice a žákovské židle.

Subdodávky ocelových konstrukcí jsou oborově rozděleny na výrobky pro:

  • zemědělské stroje a zařízení
  • užitková a speciální vozidla
  • manipulační techniku
  • stavební konstrukce a výrobky pro stavby
  • speciální konstrukce
  • opravárenská činnost

Hlavním výrobním artiklem jsou ocelové díly, kovové svařence a montované celky.

Stávající systém managementu kvality je certifikován podle normy ISO 9001:2015. Jsme certifikováni od roku 1998. V roce 2019 jsme splnili požadavky normy ČSN EN 1090-2 pro provádění ocelových konstrukcí a prokázali shodu v procesu svařování s normou ČSN EN ISO 3834-2:2006. Certifikováni jsme v rozsahu Návrh a výroba ocelových konstrukcí. Ocelové konstrukce do třídy EXC2. Systém ochrany životního prostředí máme nastaven podle normy ISO 14001:2015.

Zajišťujeme prodej a půjčovnu stavebního bednění německé firmy August Wendler OHG v České republice.

Od roku 1993 vyvážíme naše produkty i do zahraničí, zejména do Francie, Německa a Švýcarska. Vývoz tvoří 30% z výrobní produkce firmy.

Kontakt je možný v českém, anglickém, německém, francouzském a ruském jazyce.

Dotační programy firmy TEROM s.r.o.

Naším cílem je být spolehlivým obchodním partnerem a budovat ve firmě prostředí, kde se bude dobře žít, pracovat a obchodovat.

Mapa realizací