Sklepní kóje varianta KOMBI PLECH a KOMBI DRÁT

Sklepní kóje varianta KOMBI PLECH a KOMBI DRÁT

KOMBI PLECH: Základní rámová konstrukce čelních a dělících stěn je vyplněna vyztuženým plechem o síle 0,8mm do výšky 2,04m, nástavbová rámová konstrukce je vyplněna svařovanou sítí s oky 50x50x3mm.

Výhodou této varianty je neprůhlednost kóje z vnějšku i ze sousedních kójí, zároveň cirkulace vzduchu při horním a spodním odvětrání, a bytelnost celé konstrukce.

KOMBI DRÁT: Základní rámová konstrukce čelních stěn je vyplněna vyztuženým plechem o síle 0,8mm do výšky 2,04m, dělící stěny a nástavbová rámová konstrukce je vyplněna svařovanou sítí s oky 50x50x3mm.

Výhodou této varianty je neprůhlednost kóje z vnějšku a zároveň dobrá cirkulace vzduchu podpořená prostupem vzduchu boční stěnou s možností horního či spodního čelního odvětrání.

Nástavby s drátěnou výplní umožňují cirkulaci vzduchu a dobrou větratelnost kóje ve sklepních prostorech.

Konstrukce lakujeme barvou TELKYD S 200 TM. Jde o průmyslovou antikorozní barvu, která je přímo určena pro střední korozní namáhání, jako jsou prádelny, sklepy, průmyslové prostory atd. Vlastností této barvy je i vynikající přilnavost na kovové předměty. Barva je nanášena na tryskaný (drát) nebo odmaštěný (plech) povrch elektrostaticky. Barevné provedení může být v šedé nebo jakékoliv jiné barvě podle vzorníku RAL dle vašeho výběru.

Další variantou povrchové úpravy je komaxit. Stěny jsou práškově lakovány a tepelně vytvrzeny. Výhodou je vyšší odolnost povrchové úpravy. Nevýhodou je vyšší cena než u mokrého lakování.

V případě vyšší vlhkosti je možné opatřit dveře odvětrávací mřížkou ve spodní části (dveře i v horní části) kvůli lepšímu proudění vzduchu.

Realizace

Kontaktní osoba pro sklepní kóje

Zdeňka Kárníková Zdeňka Kárníková +420 731 443 663

Mapa realizací