30

Sklepní kóje

Firma Terom s.r.o. je český výrobce sklepních kójí z Chlumce nad Cidlinou. Vyrábíme sklepní boxy a skladové boxy s drátěnou, plechovou nebo kombinovanou výplní.

Výroba sklepních kójí

Konstrukce pro sklepní boxy a skladové boxy je tvořena rámy z profilu 30x30x1,5mm, na které je přivařena svařovaná síť s oky 50x50x3 mm, nebo vyztužená plechová výplň síly 0,8 mm. Základní výška dělící a čelní stěny kovové sklepní kóje bez nástavby je 2 m. Výška nástavby a případné otvory pro rozvod potrubí nebo prostor pro překlady ve stropě je řešen atypovými prvky při zaměření prostoru.

Dveře

Dveře jsou osazeny na pantech a zajištěny proti vysazení. Zamykání může být na jeden nebo dva visací zámky s ochranným štítkem proti vloupání, nebo s vložkou FAB. Oba systémy lze kombinovat. Obslužností je madlo nebo kování koule/klika.

Povrchová úprava

Podle provedení je možné konstrukce žárově zinkovat, lakovat nebo komaxitovat. Barevné provedení může být v šedé nebo jakékoliv jiné barvě podle vzorníku RAL dle vašeho výběru.

Dodání a montáž

Konstrukce dovezeme na místo určení a smontujeme. Jednotlivé rámy jsou spojeny tak, aby je nebylo možné z venkovní strany, nebo sousedících boxů demontovat. Kotveny jsou pomocí patek do podlahy a zdí.

Příslušenství

Skladový prostor kovové sklepní kóje je možné vybavit dalšími prvky, jako jsou věšáky, police a stojany.

Co potřebujeme k tvorbě ceny vědět:

  • zda budete chtít drátěnou, plechovou nebo kombinovanou výplň sklepní kóje
  • rozmístění kójí – půdorys s délkou jednotlivých stěn
  • požadovanou výšku kójí
  • požadovaný způsob zamykání
  • místo kam máme kóje dodat

Pro orientační cenový návrh (např. plánování investice na renovaci sklepu) stačí zaslat předpokládané m2 a počet plánovaných kójí.

Kontaktní osoba pro sklepní kóje

Ing. Pavla Holanová

722 157 806

Kontaktní osoba pro sklepní kóje

Milada Zborníková

731 443 661

Napište nám

Facebook