Školní šatny

Školní šatny

Kovové školní šatny se svařovaným pletivem pro výchovně vzdělávací instituce a sportoviště

Drátěné školní šatny, vybavené dostatkem laviček a věšáků, zajišťují optimální komfort pro přezouvání a převlékání žáků. Zároveň poskytují dostatečnou vzdušnost a větratelnost prostoru, kde je ponechávána obuv. Výhodou pro pedagogický dozor je i okamžitá kontrola prostoru kovových šaten včetně přehledu o odložených věcech v šatní kóji. Dostatečná výška trnoží laviček umožňuje pohodlný úklid celé podlahy v šatním boxu. Celý systém kovových šaten včetně příslušenství je bezúdržbový. Záruční doba je 5 let.

První školní šatny jsme instalovali v roce 2001 do ZŠ v Chlumci nad Cidlinou, a jsou stále jako nové.

Jsme čeští výrobci šaten pro školy a sportoviště. Zajistíme pro Vás zaměření prostoru a návrh školních šaten na míru ve 3D. Výroba konstrukcí probíhá v naší provozovně v Chlumci nad Cidlinou. Ukotvení a sestavení konstrukce provádíme montážně, bez potřeby svařování v prostoru školy.

Školní šatny

Technický popis kovové konstrukce školní šatny

Konstrukce kovových šaten je tvořena svařovaným pletivem o velikosti oka 50x50x3mm, vsazeným a přivařeným do profilu WG 30. Drátěné panely jsou následně montovány ke sloupům z profilu 50x50x2mm. Sloupy se kotví pomocí hmoždinek a chemických kotev do podlahy a stěn.

Výška stěn se přizpůsobuje výšce podhledu stropu, aby se zamezilo možnosti krádeže věcí ponechaných v šatním boxu nebo přehazování věcí dětmi do zamčených šaten. Jednotlivé školní šatny také můžeme opatřit pletivovým stropem.

Šířka dveří do šatní kóje se přizpůsobuje na míru prostoru. Nejběžněji dodávaný rozměr je 1970x800mm. Dveře mají obslužnost koule/klika nebo klika/klika. Bezpečnost zajišťuje dveřní kování a cylindrická vložka. Míru bezpečnosti zámku a kování lze vybrat z bezpečnostních tříd 1 až 3.

Technologii povrchové úpravy můžeme nabídnout v žárovém zinku, komaxitu nebo laku. Barevné provedení nátěru a komaxitu můžete vybrat z široké škály barev vzorníku RAL nebo NCS.

Školní šatny dodáváme také ve variantě SKLEP, tj. konstrukce, jakou používáme na sklepní kóje. Jedná se o levnější variantu.

Varianta SKLEP

Technický popis vybavení školních šaten

Lavičky do šaten

Základ konstrukce lavičky do šatny tvoří kovová konstrukce, svařená s profilu 30x30x1,5mm, jejíž horní rám podpírá celý obvod sedací plochy. Koncové části, u styku s podlahou, jsou osazeny tvrzenou plastovou zátkou, která zamezuje případnému poškození podlahy.

Vrchní desku školní lavičky je možné dodat v dřevěném masivu nebo v DTD laminátové dřevotřísce. Laminátová deska je opatřená hranou ABS. Dekor desky je možné přizpůsobit k výběru barev kovové konstrukce.

Šatní věšáky

Kovové věšáky do šaten jsou vyrobeny z nosné ocelové části, ke které jsou přivařeny nebo přišroubovány jednotlivé háčky. Háčky lze vybrat z více druhů (jednoduché kulatinové, dvojháčky, trojháčky nebo protishozové provedení).

Rozměry laviček a věšáků – vybavení školních šaten navrhujeme na míru projektovaného boxu.

Realizace

Ke stažení

Kontaktní osoba pro školní šatny

Zdeňka Kárníková Zdeňka Kárníková +420 731 443 663

Mapa realizací